Nasze ogrody to jakość, profesjonalne podejście oraz sprawna realizacja!

Jeśli bezskutecznie poszukujesz pomysłu na swój ogród – służymy Ci pomocą! Zaaranżujemy Twoje otoczenie i opracujemy niezbędną dokumentację. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy podczas kilkunastu lat zakładania ogrodów i systemów nawadniania, nasze realizacje cechują się nie tylko pięknem ale i funkcjonalnością.

Tylko 4 kroki dzielą Cię do wymarzonego ogrodu

1

Wizyta w ogrodzie

Podczas pierwszej wizyty dokonujemy niezbędnych ustaleń, wykonujemy niezbędne pomiary. Dokonujemy inwentaryzacji stanu ogrodu. Przeprowadzamy rozmowę w której ustalmy wstępne założenia i potrzeby naszego klienta.

2

Opracowanie koncepcji

Podczas pierwszej wizyty dokonujemy niezbędnych ustaleń, wykonujemy niezbędne pomiary. Dokonujemy inwentaryzacji stanu ogrodu. Przeprowadzamy rozmowę w której to ustalmy wstepne założenie i potrzeby naszego klienta.

3

Przygotowanie dokumentacji

Kolejnym etapem prac jest przygotowanie pełnej dokumentacji projektowej. Pełne wyszczególnienie niezbędnych do wykonania przez naszych ogrodników prac. Na tym etapie przedstawiamy również naszym klientom pełny kosztorys roślin, materiałów i prac.

4

Realizacja projektu

Po zaakceptowaniu projektu i kosztorysu przez klienta przystępujemy do realizacji projektu. Podczas prac nasi ogrodnicy wykonuję wszelkie ustalone wcześniej prace. Już po kilku dniach od rozpoczęcia pracy nasi klienci cieszą się nowym pięknym ogrodem.