Nasze ogrody to jakość, profesjonalne podejście oraz sprawna realizacja!

Jeśli bezskutecznie poszukujesz pomysłu na swój ogród – służymy Ci pomocą! Zaaranżujemy Twoje otoczenie i opracujemy niezbędną dokumentację. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy podczas kilkunastu lat zakładania ogrodów i systemów nawadniania, nasze realizacje cechują się nie tylko pięknem ale i funkcjonalnością.

Tylko 4 kroki dzielą Cię do wymarzonego ogrodu

1

Wizyta w ogrodzie

Podczas pierwszej wizyty rozmawiamy z inwestorem na temat jego potrzeb i wizji. Sprawdzamy warunki terenowe i glebowe. Po otrzymaniu map i planów projektowanego terenu, dokonujemy ewentualnych dodatkowych pomiarów lub umawiamy się na szczegółową inwentaryzację, jeśli jest potrzebna.

2

Opracowanie koncepcji

Dla wybranego układu funkcjonalno – przestrzennego i dopasowanego do niego doboru gatunkowego wykonujemy wizualizacje. Dzięki wizualizacjom Inwestor widzi, jak ostatecznie ma wyglądać jego ogród. Na tym etapie wciąż jeszcze można dokonać zmian, a klient przez cały proces aktywnie uczestniczy w powstawaniu projektu.

3

Przygotowanie dokumentacji

Na podstawie ustaleń wcześniejszych etapów pracy przygotowywany jest projekt ogrodu., który zawiera: 1. KONCEPCJĘ ZAGOSPODAROWANIA terenu w  skali ( z reguły jest to 1:100) 2. PROJEKT TECHNICZNY NASADZEŃ ROŚLINNYCH – z dokładną ilością, rozstawą i rodzajem użytych roślin. 3. SCHEMAT OŚWIETLENIA z rodzajem proponowanych lamp ogrodowych. 4. SCHEMAT NAWIERZCHNI 5. WIZUALIZACJĘ – powstałe we wcześniejszych etapach pracy. 6. SPECYFIKACJĘ ROŚLINNĄ – spis ilości wszystkich użytych roślin wraz z ich wielkością startową. 7. ZALECENIA PIELĘGNACYJNE – spis wszystkich użytych w projekcie roślin z opisem metod ich pielęgnacji Na tym etapie przedstawiamy również naszym klientom pełny kosztorys roślin, materiałów i prac.

4

Realizacja projektu

Po zaakceptowaniu projektu i kosztorysu przez klienta przystępujemy do realizacji projektu. Podczas prac nasi ogrodnicy wykonuję wszelkie ustalone wcześniej prace. Już po kilku dniach od rozpoczęcia pracy nasi klienci cieszą się nowym pięknym ogrodem.